درباره ما

همزمان با رشد و گسترش اینترنت شیوه های خرید نیز تغییرات بنیادی کرده است. مزایای فراوان خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را ترغیب به استفاده از آن میکند. مشتریان قبل از خرید کالا می توانند با بررسی دقیق و تحقیق در مورد آن ، مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایند و از ابطال زمان زیاد در خیابان های شلوغ شهر جلوگیری کنند.
خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران ، فعالیت های خوبی در راستای فروشگاه های اینترنتی صورت گرفته است ولی همواره کمبود یک فروشگاه تخصصی در زمینه فعالیت های حیوانات خانگی احساس میشد!
پتیبل اولین و بزرگترین مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در حوزه غذا و تجهیزات نگهداری حیوانات خانگی در ایران است. گروه های مختلف کالا با تنوعی بی نظیر از برند های مختلف در پتیبل عرضه می شوند. کاربران و مشتریان پتیبل میتوانند با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود ، وب سایت پتیبل را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. کمبود اطلاعات کافی و محتوای علمی مورد نیاز در حوزه حیوانات خانگی ، ما را بر آن داشت تا به تولید و ارائه محتوای علمی با بالاترین استانداردها بپردازیم. پتیبل از هرگونه تلاش برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی کند و همواره می کوشد تا در طول فرآیند خرید ، بیشترین ارزش را برایشان خلق کند.
کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت پتیبل و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین موضوعات در پتیبل بوده است. همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.