تغذیه کامل و هدفمند با استفاده از ترکیبات فعال گیاهی

ترکیبات گیاهی که حاوی مواد مغذی داخل گیاه هستند (فیتونوترینت یا عصاره فعال گیاهی) مزایای بسیاری را برای گربه ها می توانند فراهم کنند وسطح سلامت آنها را افزایش دهند. در میان مزایای بیشمار این ترکیبات، گیاهان منابع اصلی اسیدهای چرب ضروری، فیبرها و آنتی اکسیدان ها می باشند.

این مواد مغذی به دلیل اثرات مفید بسیاری که دارند کاملا شناخته شده اند؛ اسیدهای چرب جهت زیبایی پوست و مو، فیبرها برای گوارش وحفظ وزن ایده آل و آنتی اکسیدان ها جهت فراهم نمودن حفاظت سلولی و پیشگیری از اثرات استرساکسیداتیو.

غذاهای منحصر به فرد Pure Feline رویال کنین با استفاده از مواد پروتئینی حیوانی با کیفیت و نیز عصاره های فعال گیاهی، گزینه ای مناسی برای کسانی است که مایلندحیواناتشان را با ترکیبات گیاهی بیشتری تغذیه نمایند.

Pure Feline N.01Beauty

تغذیه-کامل-و-هدفمند-با-استفاده-از-ترکیبات-فعال-گیاهی-11
Pure Feline N.01Beauty

در صد بالای پروتئین های حاوی آمینواسیدهای سولفوردار برای حمایت از سنتز کراتین مورد نیاز جهت بازسازی سلولهای پوست و رشد مو.

روغن گل گاوزبان به همراه روغن گل پامچال و روغن دانه توت که همگی منابعی غنی از اسیدهای چرب غیر اشباع امگا6 می باشند. همچنین روغن گل گاو زبان غنی ترین منبع گاما لینولئیک اسید (GLA) نیز می باشد. اثرات امگا6 بر پیشگیری از تخریشهای پوستی و همچنین تنظیم تولید سبوم کاملا شناخته شده است.

روغن دانه کتان حاوی میزان بسیار بالای اسید چرب غیر اشباع امگا3 بوده و بیش از نیمی از آن آلفا لینولنیک اسید (ALA) می باشد و به همین خاطر Linseed نام گرفته است. امگا3 سطح دفاعی پوست را تقویت نموده و از خشکی بیش از حد آن جلوگیری می کند.

Pure Feline N.02 Slimness

تغذیه-کامل-و-هدفمند-با-استفاده-از-ترکیبات-فعال-گیاهی-12
Pure Feline N.02 Slimness

استفاده ازدرصد بالای پروتئین های با کیفیت و کاهش درصد چربی با توجه به در اختیار قرار دادن میزان کمتر انرژی توسط پروتئین به نسبت چربی و کربوهیدرات، موجب جلوگیری از افزایش وزن و در عین حال حفظ سلامت و شادابی حیوان می شود.

فیبرهای نامحلول (پکتین/موسبلج) با منبع سیب و دانه اسفرزه به کنترل اشتها کمک می نماید در حالیکه سبوس گندم انتقال گوارشی را تسهیل می نماید.

پکتین سیب: پکتین با منبع هسته سیب تقریبا بیش از 20 برابر بیش از سبوس، آب جذب می نماید. که این مسئله پر شدن معده را تسریع نمودهو همزمان انتقال روده ای را نیز آهسته می کند و تاثیر مهمی بر اشتهای حیوان دارد. به دلیل قابل تخمیر بودن پکتین، هضم آن در روده بزرگ توسط باکتریهای فلور گوارشی انرژی کافی برای مصرف سلولهای مخاطی روده بزرگ را نیز فراهم می نماید.

دانه و پوست اسفرزه: پوست دانه اسفرزه غنی از فیبریل هایی می باشد که در دستگاه گوارش تا چند برابر وزن خود آب جذب نموده و ژل چسبناکی را می سازد. با توجه به این ویژگی، تخلیه دستگاه گوارش آهسته شده و باعث ایجاد حس سیری می شود.

Pure Feline N.03 Vitality

تغذیه-کامل-و-هدفمند-با-استفاده-از-ترکیبات-فعال-گیاهی-13
Pure Feline N.03 Vitality

تامین شادابی و سرزندگی حیوان: ترکیبی از آنتی اکسیدان ها (لیکوپن، ginsenosides، پلی فنولها) که از گوجه فرنگی، جنسینگ و چای سبز فراهم می شود، حیوان را تقویت و شادابی او را تأمین می نماید.

عصاره گل همیشه بهار: خصوصیات آنتی اکسیدانی طبیعی با استفاده از لوتئین را دارا بوده که نقش مهمی در جلوگیری از روند پیری سلولس بر عهدع دارد.

گوجه فرنگی: حاوی میزان زیادی لیکوپن به عنوان یک منبع آنتی اکسیدانی قوی بوده که روند پیری سلولی را کاهش داده و اثر مثبتی در حمایت از نقش دفاعی پوست و خنثی کردن رادیکالهای آزاد دارد.

خوش خوراکی بالا: با استفاده ار منابع پروتئینی با کیفیت بسیار بالا و خوش خوراک تأمین شده است.

 

  • منبع: ماهنامه نسخه حیوانات
برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *